Hizmetlerimiz

10 kişilik ekibimiz ile hem bölgesel hem de ulusal firmalara hizmet veren butik bir reklam ajansıyız.
Grafik Tasarım

Açıkhava reklamları, kurumsal kimlik çalışmaları, dijital mecralar gibi birçok alanda tasarım hizmeti veriyoruz. Modern, şık, dikkat çekici çizgiler ile firmalarımızı rakiplerinden ayrıştırıyoruz.

Google Reklamları

Firmalarımızı daha fazla insana ulaştırmak için Google reklam desteği veriyoruz. Böylece farklı sitelerde firmamızın reklamları çıkarken, hedef kitlemizin algısındaki seçiciliği de etkiliyoruz.

Fotoğraf ve Video

Yaptığımız fotoğraf çekimleri ile firmalarımızın ürünlerini, verdiği hizmetleri ayrıntılı şekilde tanıtıyoruz. Hedef kitlemizin dikkatini çekmek için farklı videolar hazırlayarak, firmalarımızın akılda kalıcılığını arttırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kullanımı her geçen gün hızla artıyor. Bizler de firmalarımız için bu dijital dünyada yer açıyoruz. Dikkat çekici kampanyalar ile firmalarımızın etkileşimlerini arttırıyor, hedef kitleleri ile iletişim kurmalarını kolaylaştırıyoruz.

Web Tasarım - Mobil Uygulamalar

Web sitesi bir markanın evi gibidir. Bu yüzden bizde firmalarımız için özel web tasarımları yapıyoruz. Ürünlerini, verdiği hizmetleri, kim olduklarını anlatan, modern ve kullanışlı tasarımlarla bir çatı oluşturuyoruz.